Staňte sa zákazníkmi Techemu

  1. Pozvite nás na konzultačnú schôdzku
    Naši pracovníci vám ochotne poradia priamo u vás. Potom, pokiaľ budete mať čas, zanalyzujeme spoločne štruktúru dodávateľov a užívateľov Vašich nehnuteľností, čo je základným predpokladom našej ponuky.

  2. Naša ponuka
    Vypracujeme Vám ponuku, prispôsobenú individuálnym potrebám Vašej firmy alebo správe Vašich nehnuteľností a to od merania, cez rozpočítavanie Vašich prevádzkových nákladov až po zmluvné služby. Výber je na Vás.

Naše služby - Vaša voľba

Dodávka, inštalácia a servis prístrojov
Poskytneme Vám kvalitné služby v oblasti dodávky, montáže a servisu prístrojov na meranie spotreby tepla a vody. Samozrejmosťou sú pomerové rozdeľovače tepla, vodomery a merače tepla s rádiovým odpočtom bez potreby vstupovania do bytov či bytových domov.

Od odpočtov až k overovaniu vierohodnosti údajov
Uľahčíme Vám prácu. Naši pracovníci prevezmú kompletnú organizáciu a realizáciu odpočtov.

Od merania až po rozpočítanie
Získajte istotu s našimi službami rozpočítavania. V rámci zákazky vyhotovíme celkové aj jednotlivé rozpočítanie nákladov na vykurovanie, teplú a studenú vodu, ako aj rozpočítanie vedľajších domových nákladov a taktiež prevezmeme ich expedíciu.

Naše online služby - alternatíva pre samosprávcov

Prajete si svoje údaje spravovať sami? Potom využite naše online služby. Môžete tu vytvárať rozpočítania, spracovať ich a pohodlne archivovať.

Management spotreby Techem - systematické znižovanie nákladov na energie
Chcete systematicky znižovať spotrebu energií Vašej nehnuteľnosti? Potom sa porozprávajte s pracovníkmi nášho managementu spotreby. Odporučíme Vám opatrenia, ktoré napomôžu rýchlo a výhodne dosiahnuť Vaše ciele.

Hore